Alberto Tricio’nun ekibi, dolabında bir nokta ile on birinci sırada.

Yarışmanın başlangıcından bu yana, yerli halk, bugüne kadar oynanan altı maçtan ikisini, lehine altı gol ve karşı dördü ile kazandı.

Konuk takımla ilgili olarak Leganés B, CD Móstoles’a karşı 1-1 berabere kaldı ve karşılaşmada oynanan son maçta bir puan ekleyerek, maçta kalan puanları toparlama yanılsamasıyla karşılaşmaya varırlar. Bu sezon Üçüncü Lig’de oynadıkları yedi maçın altısını Leganés B, 11 gol lehte, dördü aleyhte bir denge ile kazandı.

Bir yerel olarak Real Carabanchel, stadyumlarında oynadıkları üç maçta iki galibiyet ve bir beraberlik istatistiklerini elde etti, rakamlar stadlarında iyi bir puan yükü aldıklarını gösteriyor. Bir ziyaretçi olarak Leganés B, şimdiye kadarki üç maçında üç kez kazandı, bu yüzden stadlarının dışında oynarken, elde ettikleri puanlardan iyi bir gelir elde ettikleri için a priori zorlu bir rakip.

Real Carabanchel stadyumundaki son maçlarında, rakamlar yerel takım lehine dört yenilgi ve bir beraberlik olduğunu gösteriyor. Ayrıca yerel takım, Leganés’e karşı evinde galibiyetsiz iki maçlık bir galibiyet serisine sahip. Carabanchel ve Leganés bu turnuvada en son Aralık 2019’da bir araya geldi ve maç Leganés lehine 3-1 sonuçla sona erdi.

Şu anda Real Carabanchel ile Leganés B arasında sınıflandırmada 10 puanlık bir fark var. Real Carabanchel, dolabında dokuz puanla toplantıya geliyor ve maçtan önce beşinci sırada yer alıyor. Leganés B ise 19 puana sahip ve sıralamalarda ilk sırada yer alıyor.

Önümüzdeki Pazar 11: 30’da Artunduaga’da Basconia ve Anaitasuna’nın galibiyetini göreceğimiz Üçüncü Lig’in sekizinci gününün maçı oynanacak.

Basconia, son maçında Pasaia KE ile berabere kaldıktan sonra, turnuvanın sekizinci gününde pozisyonunu geri kazanma yanılsamasıyla karşı karşıya. Yarışmanın başlangıcından bu yana, yerli halk, bugüne kadar oynanan altı maçtan birinde altı gol, altı aleyhte galibiyet elde etti.

Ziyaretçilerle ilgili olarak, Anaitasuna FT son maçlarında Santurtzi’ye karşı 3-3 berabere kalmak zorunda kaldı, bu yüzden onlar, Basconia’ya karşı dolabına puan eklemeye devam edecekler. Bu sezon Üçüncü Lig’de oynadıkları yedi maçtan Anaitasuna FT ikisini kazandı ve dokuzunu lehine yedi gol attı.

Stadyumundaki performansa göre, Basconia evinde oynanan üç maçta bir galibiyet ve iki mağlubiyet rekoruna sahip, bu nedenle Artunduaga stadyumuna ziyaretler genellikle ziyaretçiler için en karmaşık ziyaretler değil. Deplasman rolünde, Anaitasuna FT iki galibiyet dengesine ve şu ana kadar oynadığı üç maçta bir beraberliğe sahip, bu nedenle puanların büyük bir bölümünü elde ettiği stadyumunun dışında tehlikeli olmaktan çok daha fazlası olarak kabul edilebilir.

İki rakip, Artunduaga’da başka günlerde karşılaşarak iki galibiyet ve Basconia lehine bir beraberlikle sonuçlandı. Ayrıca, evde Anaitasuna’ya karşı üst üste iki maç kazanan yerli halkın galibiyet serisi de dikkat çekicidir. Basconia ve Anaitasuna’nın yarışmada en son karşılaştıkları 2018 Şubat’tı ve maç Basconia lehine 3-0’lık bir sonuçla sona erdi.

Şu anda, Basconia ve Anaitasuna FT arasında sınıflandırmada üç puanlık bir fark vardır. Patxi Salinas’ın takımı, puan tablosunda altı puanla dokuzuncu sırada. Anaitasuna FT ise dokuz puana sahip ve sıralamada yedinci sırada yer alıyor.

Önümüzdeki Pazar 11: 30’da Ciudad Deportiva Deportiva “Gómez Meseguer” de Cartagena UCAM ve Mar Menore ile karşılaşacak olan Üçüncü Lig’in sekizinci gününün maçı oynanacak.

ElCartagena F.C. UCAM, La Unión ile oynanan son maçı çekildikten sonra yarışmadaki performansını iyileştirmek amacıyla sekizinci toplantıya geldi. Buna ek olarak, yerel halk, Üçüncü Lig’de bugüne kadar oynanan altı maçın hiçbirinde yedi gol ve 14 aleyhte golle galibiyet alamadı.

Mar Menor kendi adına son iki maçını 3-0 ve 1-3 kazanarak geldi, birincisi elHuércal-Overa’ya kendi stadyumunda ve ikincisi de Murcia Şehri’ne karşı kendi sahasında. Cartagena stadyumunda atalet kazanan FC UCAM. Takımın bugüne kadar Üçüncü Lig’de oynadığı yedi maçtan beşini, beşine karşı attığı 12 gol bakiyesi ile kazandı.

Yerel bir ekip olarak performansa odaklanan TheCartagena F.C. UCAM iki kez kaybetti ve şu ana kadar oynanan üç maçta bir berabere kaldı, bu nedenle Ciudad Deportiva Deportiva “Gómez Meseguer” stadyumuna ziyaretler genellikle ziyaretçiler için en zor olanı değil. Deplasman rolünde, Mar Menor iki galibiyet dengesine ve oynadığı üç maçta bir beraberliğe sahip, bu yüzden Cartagena F.C. için zorlu bir rakip olacak. Saha avantajını savunmak için her şeyi yapmak zorunda kalacak olan UCAM.

Buna karşılık, yerel halkın evinde Mar Menor’a karşı üst üste üç maçlık bir galibiyet serisi var. Cartagena UCAM ve Mar Menore’un bu müsabakada en son oynadıkları maç Aralık 2019’da oldu ve maç Cartagena UCAM lehine 0-1 ile sonuçlandı.

Şu anda Cartagena F.C. UCAMy elMar Menore sınıflandırmada 13 puanlık bir fark vardır. ElCartagena F.C. UCAM, dolapta üç puanla onuncu sırada toplantıya gelir. Misafir takım ise 16 puanla birinci.

Oyonesa, bu Pazar günü saat 12: 00’de başlayacak olan Üçüncü Lig’deki altıncı maçında Oyonesa ile karşılaşmak için La Ribera’ya gidiyor.

La Calzada ile oynadığı son maçı 4-2 mağlup ettikten sonra, sekizinci güne denk gelen maçta Villegas, olumlu duygularını toparlama arzusuyla karşı karşıya. Buna ek olarak, yerli halk bugüne kadar oynanan altı maçın hiçbirinde galibiyet alamadı ve beş gol lehte ve 27 karşı galibiyet serisiyle.

Oyonesa ise yarışmadaki son maçında Allende, Rojas ve Sarmiento’nun golleriyle La Calzada’yı 3-0 mağlup etmeyi başardı, bu nedenle Villegas stadyumundaki galibiyet ivmesinden yararlanmayı planlıyorlar. Oyonesa, bu sezon Üçüncü Lig’de oynadığı yedi maçtan ikisini kazandı ve alınan dokuz gole karşı yedi gol attı.

Ev sahibi performans açısından casinoslot 742, Villegas iki kez yenildi ve şimdiye kadar oynanan üç maçta bir berabere kaldı, bu nedenle ziyaretçilerin beklenenden daha fazla şansa sahip olduğu iç sahada zayıf bir taraf. Bir ziyaretçi olarak, Oyonesa’nın oynadığı üç maçta iki mağlubiyet ve bir beraberlik rekoru vardır, bu nedenle, istatistikleri kırmak için Villegas stadyumuna yaptıkları ziyaret sırasında puan toplamaya çalışmalıdırlar.

Geçmişte, Villegas’ın evinde başka çatışmalar yaşandı ve sonuçlar, yerel takım lehine dokuz mağlubiyet ve bir beraberlik oldu. Aynı şekilde, konuk takım, Villegas stadyumunda arka arkaya dört maç kazandıkları için, bu yarışmada seyahatlerinde iyi bir performans sergiliyor. Villegas ve Oyonesa’nın turnuvada en son oynadıkları 2020 Ocak ayında ve ziyaretçiler için maç 3-1 sona erdi.

Üçüncü Ligin eleme tablosundaki her iki takımın durumuna bakıldığında, Oyonesa’nın yedi sayılık avantajla yerel takımın önünde olduğunu görebiliriz. Alberto Tricio’nun ekibi, dolabında bir nokta ile on birinci sırada. Rakip Oyonesa ise sekiz puanla sekizinci sırada bulunuyor.

Alcorcón, bu Pazar 11: 30’da başlayacak olan Third Division’daki altıncı maçında Alcorcón ile karşılaşmak için La Canaleja’ya gidiyor.

Trival Valderas, El Álamo’ya karşı oynadığı son maçı berabere yaptıktan sonra sınıflandırma tablosuna daha fazla puan eklemek amacıyla sekizinci günün maçıyla karşı karşıya. Yarışma başladığından beri, ev sahibi takım şimdiye kadar oynanan altı maçın hiçbirini kazanamadı ve üç gol lehte ve dokuz aleyhte bir seri ile.

Konuk takımla ilgili olarak, Alcorcón B, müsabakanın son maçında Llario ve Bikoue’nin golleriyle Parla’yı 3-0 yendi, bu yüzden sonucu bu kez Trival Valderas stadyumunda tekrarlamayı umuyorlar. Alcorcón B, Üçüncü Lig’de bu sezon oynadığı altı maçtan dördünü lehte 13 gol, üçü de aleyhte galibiyetle kazandı.

Ev sahibi takım performansına odaklanan Trival Valderas iki kez kaybetti ve şu ana kadar oynanan üç maçta bir berabere kaldı, bu nedenle La Canaleja stadyumuna ziyaretler genellikle ziyaretçiler için en zor olanı değil. Deplasman rolünde, Alcorcón B bir kez kazandı, bir seferde mağlup oldu ve şimdiye kadar üç maçında bir berabere kaldı, bu da onu evden uzakta puan alma eğiliminde olan bir takım haline getirdi.

Geçmişte, Trival Valderas’ın topraklarında başka çatışmalar da oldu ve bunun sonuçları yerel halk için bir yenilgi ve iki beraberlik oldu. Trival Valderas ve Alcorcón’un bu turnuvada oynadığı son maç Aralık 2019’da oynandı ve ziyaretçiler lehine 0-2 sonuçla sona erdi.

Üçüncü Lig eleme tablosunda bu takımların durumunu analiz edersek misafir takımın 10 puan farkla Trival Valderas’ın önünde olduğunu görebiliriz. Şu anda, Trival Valderas’ın üç puanı var ve onuncu sırada. Ziyaretçiler ise 13 puanla ikinci sırada yer alıyor.

Önümüzdeki Pazar saat 12: 00’de Vianés ve AlAgoncillo’nun Prince of Viana’da karşı karşıya geleceğini göreceğimiz Üçüncü Lig’in sekizinci gününün maçı oynanacak.

ElVianés, önceki maçında elAnguiano’ya karşı 2-0’lık bir mağlubiyetin ardından sekizinci güne puan toplama yanılsamasıyla giriyor. Sezonun başından bu yana, yerel halk, Üçüncü Lig’de bugüne kadar oynanan yedi maçtan üçünü, dokuz gol ve altı golle kazandı.

Ziyaretçi tarafında, Agoncillono son maçında (1-2) CD Comillas ile karşılaşmayı başardı, bu yüzden maça Vianés sahasında tekrar galibiyet kazanma ihtiyacı ile geldiler. Bu maçtan önce, elAgoncillo, bu sezon Üçüncü Lig’de oynanan altı maçtan birinde, 10 lehine ve 14’e karşı bir denge ile galip gelmişti.

Yerel bir takım olarak performanslarına odaklananVianeler, şimdiye kadar oynadıkları üç maçta bir galibiyet ve iki beraberlik elde etti, bu yüzden bu maçta sonucun ne olacağını bilemeyeceğiz, ancak kazanmak için savaşmaları gerekecek. Gezilerde, Agoncill’in iki yenilgi ve oynanan üç maçta bir beraberlik rekoru var, bu da bu rakamları iyileştirmek istiyorsa Vianés stadyumunu ziyareti sırasında çok çalışması gerektiği anlamına geliyor.

İki rakip Principe de Viana’da daha önce karşılaşmışlardı, aslında rakamlar Vianés lehine iki galibiyet, iki mağlubiyet ve yedi beraberlik gösteriyor. Aynı şekilde, yerel takımda Agoncillo’ya karşı evinde kaybetmeden üst üste iki maçlık bir seri var. İki takım arasındaki bu yarışmada son karşılaşma Mayıs 2019’da oynandı ve Agoncillo lehine 2-1 sonuçla sona erdi.